fbpx
Free shipping For ordering over 50%

O wydawnictwie

Wydawnictwo Therapeutes powstało w 2021 roku w Warszawie. Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek książek, które mogą pomóc nam zajrzeć pod powierzchnię oczywistości i lepiej zrozumieć zarówno nas samych, jak i procesy mające wpływ na otaczającą rzeczywistość społeczną i kulturową. Interesuje nas podejście psychologii analitycznej, zapoczątkowanej przez Carla Gustava Junga i rozwijanej do dzisiaj przez kilka pokoleń analityków jungowskich, takich jak Marie Louise von Franz, Edward Edinger, James Hillman, a także żyjących i tworzących współcześnie. Sądzimy, że myśl jungowska jeszcze ma wiele do zaoferowania i jej wartość jest dopiero rozpoznawana. Naszą działalność zaczynamy od książek, które poruszają tematy szczególnie istotne dla czasu i miejsca, w którym żyjemy, takich jak związki, płeć, rola nieświadomości w relacjach społecznych, kompleks kulturowy, czy poszukiwania współczesnej duchowości.

Nasze książki adresowane są zarówno do osób, które dopiero zaczynają się interesować podejściem analitycznym , jak i bardziej zaawansowanych. Zarówno do osób podejmujących trudne zadanie rozwoju świadomości, jak i profesjonalistów w zakresie psychoterapii. Wierzymy, że każda osoba zainteresowana refleksją nad sobą i światem znajdzie u nas coś cennego dla siebie.

Nasza strona jest w trakcie rozbudowy, dlatego zapraszamy do regularnych odwiedzin oraz do zasubskrybowania naszego newslettera – obiecujemy traktować naszych subskrybentów z szacunkiem i umiarem, a także do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie.

Bartosz Samitowski

Redaktor naczelny

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Free shipping
for orders over 50%